projekty gazet

Moje Zdrowie zaprojektowaliśmy od początku do końca.  Zarówno od strony graficznej jak i struktury tekstu. Braliśmy udział w przygotowaniu projektu redakcyjnego, planowaniu i opracowaniu oferty dla reklamodawców. Zadbaliśmy o to, by była przyjazna czytelnikom w każdym aspekcie.

Magazyn Aptekarski – redesign tego periodyku okazał się sukcesem. Gazeta szybko awansowała w grupie wydawnictw kierowanych do farmaceutów. A w 2012 roku została uhonorowana Srebrną Szpaltą za spójną koncepcję graficzną, sposób podania treści, za atrakcyjną typografię, wiarygodność i profesjonalizm.

Ta gazeta powstała na zlecenia sieci aptek w Malborku. Zadbaliśmy o atrakcyjną szatę graficzną w rownym stopniu co o ciekawe materiały. Zaprojektowaliśmy ją od początku do końca. Zajęliśmy się również jej produkcją. W efekcie już pierwszy numer został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Zespół IQID wzbogcił się o autorów tekstów przed którymi postawione zostało zadanie jasnego i atrakcyjnego przedstawienia skomplikowanych tematów, dzięki ich umiejętnościom i naszemu doświadczeniu periodyk szybko zyskał uznanie zarówno czytelników jak i reklamodawców.